Çekmeköy: 0216 640 0069

PROFESYONEL VÜCUT ANALİZİ

PROFESYONEL VÜCUT ANALİZİ

DEĞİŞİME HAZIR MISIN?

Değişim için atılması gereken ilk adım; VÜCUT ANALİZİ.

Go gym de vücut ölçümünüz her ay düzenli olarak yapılır, gerekli geri bildirimler size şahsen ya da mail yoluyla iletilir ve aylık programlar bu bilgiler ışığında yenilenir.

Her ay böyle bir raporlamaya sahip olmak sizin gelişiminizi değerlendirmeniz ve motivasyonunuzun artması için çok önemlidir.

Ölçümlerin doğru sonuç vermesi için ölçüm günü dikkat etmeniz gereken bazı hususlar var bunları da yetkili arkadaşlarımız sizinle paylaşıyor

Rahat, Kolay Ölçümler, Doğru Sonuçlar

Tüm özellikleriyle yeni, klinik uygulamalara göre güncellenmiş TANITA BC – 418, Profesyonel Vücut Analiz Monitörlerinden bekleyebileceğiniz son teknolojik yeniliklere sahiptir.

NİÇİN SEGMENTAL VÜCUT ANALİZİ ?

Pratik tuşları sayesinde kolay bir kullanıma sahip yeni analiz monitörü kişinin kolları, bacakları ve gövdesi için bölümlendirilmiş sonuçlar verebilir. Böylece kullanıcının bahsedilen bölgeler için yağ kaybı/ kas kazanımı oranı görülebilir. Ayrıca toplam vücut ağırlığını , yağsız ağırlığı, kas kütlesini ve bazal metabolizma hızını görebilirsiniz. Her bölüm (segment) için yağ yüzdesi, yağ kütlesi, yağsız kütle ve kas kütlesini size bir rapor halinde sunacaktır.