Çekmeköy: 0216 640 0069

KADIN KULÜBÜ

Çekmeköy’de sadece bayanlara özel kulübümüz hizmetinizde. Siz de tam da şu sıralar bir spor salonu arayışı içerisindeyseniz karar vermeden önce dikkat etmeniz gerekenleri yazımızda derledik.

*Spora başlamaya karar vermek, başlangıç için oldukça zor bir karar. Spor yapmak demek belli bir düzende, süreklilikte devam etmek demek. Eğer belli bir yoğunluğa sahipseniz ve spora az vakit ayırabilirim diyorsanız,özellikle hem çalışıp hem spor yapmaya vakit ayırmayı düşünüyorsanız Go Gym Çekmeköy sizin için ideal bir salon olabilir, çünkü sadece bayanlara özel saatlerde antrenman yapabileceğiniz bir salon değil tamamen tüm gün sadece bayanların hizmetine açık olan bir salonuz.

*Antrenman yapacağınız salonu seçerken antrenman alanında bulunan aletlerin adedini gözlemlemelisiniz. Salonun kalabalık olduğu günlerde beklemek istemiyorsanız aletlerin sayısına mutlaka bakın. Go Gym Çekmeköy olarak  hem bay bayan karışık kulübümüzde hem de sadece bayanlara özel kulübümüzde amacımız sizlere ferah bir ortamda, sıra beklemeden, antrenör eşliğinde spor yapma keyfini yaşatmak.

*Spor salonu seçimini etkileyen en önemli özelliklerden biri de eğitimli, tecrübeli ve her an yardımınıza koşabilecek kadar yardımsever bir eğitmene sahip olması. Bu özelliğiyle de Go Gym Çekmeköy’ün aradığınız kulüp olduğunu düşünüyoruz.